Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji

Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji, to wpadnij do nas


#1 2007-08-16 10:44:50

diler

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 50
Punktów :   

samotni powinni być bardziej towarzyscy

Samotni często słyszą od mających dobre intencje osób, że powinni być bardziej towarzyscy, jednak sugestia, że są po prostu czarno-białym przeciwieństwem tryskających energią rówieśników nie jest trafna. Introwertycy nie są po prostu mniej towarzyscy niż ekstrawertycy; oni także angażują się w rzeczywistość - tylko w zupełnie inny sposób.

Podczas gdy osoby towarzyskie smakują niuanse relacji międzyludzkich, samotni skupiają się raczej na własnych pomysłach i na bodźcach, których nie odbierają umysły innych. Zaangażowanie społeczne ich wyczerpuje, a spokój dodaje im energii.

Offline

#2 2007-12-24 21:15:42

goliat

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 44
Punktów :   

Re: samotni powinni być bardziej towarzyscy

Zatrzymaj Czas, Zrelaksuj SiĘ, Podaruj Sobie OdrobinĘ Luksusu

Offline

#3 2010-02-09 10:12:12

Kasandra

moderator

Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 55
Punktów :   

Re: samotni powinni być bardziej towarzyscy

Mam nerwicę ale powoli z niej wychodzę. Pomagają mi ćwiczenia wg Jacobsona i Schultza na płytach CD w opracowaniu Władysława Pitaka. Kupiłam je w Logosie , tel. 600-809-254. Pozdrawiam słonecznie      

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przymierzekrwihr.pun.pl www.bogowieolimpu.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl www.narutograanime.pun.pl www.aod-coj.pun.pl