Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji

Jeżeli zacinasz się lub jąkasz, masz nadwagę, albo chcesz nauczyć się relaksacji, to wpadnij do nas


#1 2007-08-16 10:47:18

diler

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 50
Punktów :   

Życie na kocią łapę... sorry... na próbę

Niby są razem, ale nie wchodzą w związek formalny – ani cywilny, ani sakramentalny

Do wspólnego mieszkania kupują żaluzje, lodówkę, obrazy. Razem snują marzenia i planują liczbę dzieci. A jednak żyją na próbę.
Jak wykazał spis ludności, związków kohabitacyjnych, czyli żyjących pod wspólnym dachem, ale nie połączonych węzłem małżeńskim, jest tylko 2 proc. Jednak wydaje się, że to zjawisko na szerszą skalę. Coraz powszechniej, zwłaszcza młodzi, zaczynają mieszkać razem bez ślubu. Wymijająco odpowiadają, że zbierają pieniądze na wesele. Albo że chcą się wypróbować.

Offline

#2 2007-12-24 21:13:35

goliat

moderator

Zarejestrowany: 2007-08-18
Posty: 44
Punktów :   

Re: Życie na kocią łapę... sorry... na próbę

Pozbądź się stresu, zrelaksuj się i pozwól sobie na odrobinę luksusu

Offline

#3 2010-02-09 10:08:32

Kasandra

moderator

Zarejestrowany: 2007-02-19
Posty: 55
Punktów :   

Re: Życie na kocią łapę... sorry... na próbę

Mam nerwicę ale powoli z niej wychodzę. Pomagają mi ćwiczenia wg Jacobsona i Schultza na płytach CD w opracowaniu Władysława Pitaka. Kupiłam je w Logosie , tel. 600-809-254. Pozdrawiam słonecznie      

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograanime.pun.pl www.burma-club.pun.pl www.aod-coj.pun.pl www.bogowieolimpu.pun.pl www.shinigamilegends.pun.pl